1Banner_opening 2019 2020.jpg banner-kromhouters-knhb.png header1.jpg header14.JPG header15.JPG header2.jpg header3.jpg header4.jpg header5.jpg header6.jpg

Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jan Visser
Trainer Justin van Wissen
Aanvoerder Shane Lamandassa
Teambegeleider Ewout Wajer
Bierpot houder Pieter Geise
Bierpot deurwaarder Erik van Mameren

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Montfoort H1 9 25 8 1 0
2 Kromhouters H4 10 22 7 1 2
3 Kromme Rijn H1 10 21 7 0 3
4 Woerden H3 10 19 6 1 3
5 Leusden H3 10 14 4 2 4
6 Spitsbergen H2 9 10 3 1 5
7 Culemborg H2 10 9 3 0 7
8 Fletiomare H5 10 9 2 3 5
9 Voordaan H11 10 8 2 2 6
10 Schaerweijde H5 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Kromme Rijn H1 Schaerweijde H5 10-1
Voordaan H11 Culemborg H2 (O) 1-2
Woerden H3 Kromhouters H4 7-2
Fletiomare H5 Leusden H3 3-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Culemborg H2 (O) Woerden H3 2-5
Schaerweijde H5 Voordaan H11 1-7
Kromhouters H4 Fletiomare H5 7-1
Leusden H3 Montfoort H1 0-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Voordaan H11 Kromme Rijn H1 5-4
Spitsbergen H2 (O) Leusden H3 3-2
Fletiomare H5 Culemborg H2 (O) 5-1
Woerden H3 Schaerweijde H5 17-0
Montfoort H1 Kromhouters H4 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Culemborg H2 (O) Montfoort H1 3-7
Kromhouters H4 Spitsbergen H2 (O) 1-0
Schaerweijde H5 Fletiomare H5 5-5
Kromme Rijn H1 Woerden H3 5-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Woerden H3 Voordaan H11 3-2
Spitsbergen H2 (O) Culemborg H2 (O) 2-3
Montfoort H1 Schaerweijde H5 15-0
Fletiomare H5 Kromme Rijn H1 0-6
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Voordaan H11 Fletiomare H5 3-3
Schaerweijde H5 Spitsbergen H2 (O) 2-3
Kromme Rijn H1 Montfoort H1 3-8
Kromhouters H4 Leusden H3 4-0
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Leusden H3 Woerden H3 2-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Spitsbergen H2 (O) Kromme Rijn H1 2-3
Leusden H3 Culemborg H2 (O) 4-0
Montfoort H1 Voordaan H11 3-0
Fletiomare H5 Woerden H3 1-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Voordaan H11 Spitsbergen H2 (O) 0-2
Culemborg H2 (O) Kromhouters H4 3-4
Schaerweijde H5 Leusden H3 0-6
Woerden H3 Montfoort H1 2-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Spitsbergen H2 (O) Woerden H3 1-1
Leusden H3 Kromme Rijn H1 4-0
Kromhouters H4 Schaerweijde H5 4-0
Montfoort H1 Fletiomare H5 8-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Fletiomare H5 Spitsbergen H2 (O) 2-0
Schaerweijde H5 Culemborg H2 (O) 1-0
Kromme Rijn H1 Kromhouters H4 2-1
Voordaan H11 Leusden H3 3-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Culemborg H2 (O) Kromme Rijn H1 1-2
Spitsbergen H2 (O) Montfoort H1 2-4
Kromhouters H4 Voordaan H11 3-0
ZONDAG 8 MAART 2020
Schaerweijde H5 Kromme Rijn H1 0-4
Leusden H3 Fletiomare H5 4-4
Kromhouters H4 Woerden H3 1-0
Culemborg H2 (O) Voordaan H11 5-2